Mia'nın kurucusu Pınar Y. Güner, hayatında ve tasarımlarında kendine ilham kaynağı olarak doğayı alan bir peyzaj mimarı. Tabiatı, ve ondan gelen her şeyi -ayağını toprağa basmayı, güneşe dokunmayı- çok seviyor. İsminden midir nedendir bilinmez denizlere, ırmaklara hiç doyamayan bir yapısı var. Çiçekleri ise doğanın en renkli, coşkulu ve tutkulu parçası olarak görüyor.

Her ne kadar bir çiçeğin en güzel dalında durduğunu düşünse de, doğayı yaşam alanlarımıza, özel günlerimize hatta aksesuarlarımıza katabilmenin önemine de inanıyor Pınar. Bu yüzden doğadan seçtiği çiçeklerin en güzellerini sizler için topluyor. Bin bir tondaki yeşil yapraklarla kombinleyip, uçuş uçuş kumaşlarla bağlayıp, şık vazolara yerleştiriyor, sepetlere dolduruyor, tokalara, bilekliklere konduruyor.

Peşine düştüğü bu hayal için, aldığı tasarım ve mimarlık eğitimleri üzerine İngiltere'de floristlik eğitimi alarak daha geniş bir vizyona ve konu ile ilgili daha derin teknik bilgiye sahip olan Pınar. 2011'de İtalyanca "benim çiçekçim" anlamına gelen "Mia Fiorista'yı" kurdu . Şimdi de Mutlulukla hazırladığı tasarımlarını, sizin beğeninize sunuyor.

MiaFiorista